تعمیر دینام فن کویل

تعمیر موتور فن کویل بوشی و بلبرینگی با گارانتی توسط مهندسین تاسیسات شرکت .

دینام های فن کویل بر اثر کارکرد زیاد بعد از مدتی شروع به صدا دادن میکنند . این صدا دادن و خرابی معمولا ناشی از سرویس نکردن فن کویل و عدم روغن کاری صحیح می باشد . فن کویل های زمینی و سقفی دارای دینام های بوشی و بلبرینگی می باشد که بر اثر کارکرد زیاد و یا بالانس نبودن پروانه ها باعث لق شدن بوش میشود و یا بلبرینگها از بین میرود.

شرکت ایران تهویه با داشتن بهترین بوش های برنجی و بهترین بلبرینگ ها با دقت بالا اقدام به تعویض آنها میکند .

در مواقعی علاوه بر خرابی بوش ها شافت موتور هم خراب شده و تنها با تعویض بوش دینام فن کویل تعمیر نمیشود . در این صورت باید اقدام به تعویض شافت نیز شود . تعویض شافت نصبت به نوع دینام فن کویل با تراشکاری دقیق توسط شرکت ما انجام میگیرد .

چرا تعمیر دینام فن کویل

دینام فن کویل های قدیمی معمولا ایتالیایی می باشد و دارای سیمپیچ بسیار قوی هستند . ولی متاسفانه به علت سرویس نشدن اغلب به صدا می افتند و داخل فن کویل باعث لرزش میشوند . پس چرا دینام خود را تعمیر کنیم و جایگزینی مناسب نمیباشد .

شرکت ایران تهویه این سوال را اینگونه پاسخ میدهد که دینام های ایتالیایی دارای سیمپیچی قدرتمند هستند که به راحتی نمیسوزند . شما زمانی که دینام فن کویل از نظر برقی سالم باشد هزینه کردن برای تعمیر آن بسیار بصرفه است . چون با این کار سیمپیچ دینام فن کویل دوباره احیا شده و به همین خاطر است که شرکت ما تعمیرات خود را با گارانتی مکتوب و فاکتوری به شما عزیزان اجام میدهد.

انواع دینام فن کویل 

دینام فن کویل ساراول و ساران و سرما آفرین ( کریر سابق)

برای تعمیر دینام فن کویل های بالا ابتدا لازم است دینام فن کویل از بدنه جدا شود . این دینام های فن کویل بوشی می باشند و اغلب ایتالیایی هستند . شرکت ما وارد کننده بوش های درجه یک برنجی این دینام های فن کویل می باشد و با بهترین کیفیت اقدام به تعمیر آنها می کند .

تعمیر دینام فن کویل المو ایتالیایی ( دو درب بوش همراه با نمد مرغوب برای نگهداری روغن)

تعمیر دینام فن کویل سیسمه ( sisme ) ایتالیایی ( دو طرف بوش همراه با واشر و نمد جهت نگهداری روغن)

تعمیر دینام فن کویل ژاپنی ( این دینام ها بلبرینگی می باشد و با تعویض بلبرینگ و شافت به بهترین شکل تعمیر می شوند .

دینام فن کویل هایی که تعمیر نمیشوند

بعضی از موتور فن کویل آمریکایی به دلیل ساخت بوش های مخصوص قابل تعمیر نیستند . این بوش ها در کشور وجود ندارند و اگر هم باشند کیفیت مطلوبی نخواهند داشت . پس در صورت خرابی این دینام های فن کویل چاره ای جز تعویض آنها نخواهد بود . برای جایگزینی این دینام های فن کویل با تماس با شرکت ما مشاوره های تخصصی جهت خرید بهتر این دینام ها انجام می گیرد.